Menu Zamknij

O firmie

Nazywam się Damian Olejnik, swoją przygodę z produkcją rozpocząłem w 2006 roku.

Produkcję świec uruchomiłem w roku 2016 roku, jako firma Olynk Damian Olejnik tworząc produkty z marką własną oraz obcą. Rozwój oraz pozytywny odbiór produktu na rynku spowodował, że w roku 2017 utworzyliśmy spółkę Olynk, która realizuje duże wolumeny sprzedaży.

Doświadczenie, i pasja tworzenia świec przełożyła się na powstanie produktów, za które ręczę moim własnym nazwiskiem. Oferujemy usługę produkcji świec dla marek własnych (tzw. „private label”). Tworzymy dla renomowanych firm w kraju i Europie.  

Rozwój, zwiększanie możliwości produkcyjnych oraz sprzedaż ukierunkowane są na produkty ekologiczne, naszym głównym założeniem pozostaje wykorzystywanie zasobów odnawialnych lub powstałych w procesach przetwarzania wtórnego.  Produkujemy świece zapachowe, podgrzewacze, świece bryłowe oraz świeczki w pojemnikach: szklanych, metalowych oraz z biodegradowalnych.  

Nasza produkcja to głównie kolekcje „private label”, które trafiają  do odbiorców w całej Europie. Asortyment świec charakteryzuje się niezwykłą dbałością i wrażliwością na dzisiejsze oczekiwania społeczności, w tym o wymiarze naturalnym i ekologicznym. Od 2020 roku wdrażamy politykę stosowania surowców pochodzących z krajów UE. Stawiamy również, na współpracę z lokalnymi dostawcami usług oraz produktów.

Oferując kompleksową realizację  procesu produkcyjnego, Firma Damian Olejnik wykorzystuje fachową wiedzę i umiejętności. Posiadamy także zaplecze w postaci miejsca i sprzętu, w którym dziennie możemy wyprodukować kilka tysięcy świec. Podczas współpracy dokładamy wszelkich starań, aby urzeczywistniać wizje Klientów oraz spełniać ich oczekiwania.

Twórca Damian Olejnik